Vandaag in Haarlem

10:00Theater Elswout (O’veen)Winterjump (0+)
17:00Societeit VereenigingLedenborrel & proeverij van lokale produkten
18:00Groene GodinHC H’lem
18:30BruxellesHappen & Stappe
18:30Nat Park Zuid KennemerlandPaddenexcursie (8+)
20:00Mosterdzaadje (S’poort)Klez Edge; gouden oude Klezmer in nieuw jasje
20:00VerhalenhuisWalk the line; film
20:15Kennemer Theater (Beverwijk)The Soul Preacher; concert, 20:30 Steven Brunswijk; cabaret
20:15SchouwburgNed Dans Theater
20:30ToneelschuurGod is een moeder
21:00PatronaatFes & The Somnambulist; indie, artrock, spoken word, 23:30 Wajo DJ Team; feest, hits, house
21:00Van BeinumDJs
21:30WolfhoundThomas Toussaint & Richard v Bergen; blues, roots
22:00StielsRoos; nederfunk

Morgen in Haarlem

10:00Boekhandel De VriesBoekenweek: Ontmoet Lex Paleaux, 16:00 Ozcan Akyol; signeersessie
10:00KweektuinBiomarkt; biologische, glutenvrije of duurzaam geproduceerde producten
10:00Nat Park Zuid KennemerlandWisent wandeling (10+), 14:00 Duinwandeling vanaf Parnassia (10+)
10:30ToverknolPaniek in het insectenbos (1j t/m 4j, 12:15u 3j t/m 7j & 14:00u 5j t/m 9j)
10:30SchouwburgTheatrale rondleiding; toneel, 20:15 Vuile Huichelaar; muziek
13:00Groene GodinReadings & Healings
13:30Jopenkerk WaarderpolderRondleiding Brouwerij (& 16:00u)
14:00Ruine v Brederode (O’veen)Rondleiding
15:00Theater Elswout (O’veen)Wow, de zee is v plastic (4+)
16:45FilmschuurSibel & Inleiding
17:00Duycker (Hoofddorp)Vinyl Night, 20:00 Hardwax, The Reapers & City Riot, 21:00 Mega Artiestengala
18:00Cafe El & BenPeter Batenburg; accordeonist
19:00PatronaatKraak & Smaak; pop, jazz, electronics, 22:00 Helemaal uit Japan: Tino, Georgio Schultz, Timo de Reuer, Mark Boon, Sandro Ceglia ea; house, techno, 23:00 90s Now; feest, hits, retro
20:00Thalia (IJmuiden)QMusic the Party; 4u Fout
20:15Kunstfort (Vijfhuizen)CruquiusConcerten: Dudok 4tet
20:15Philharmonie3JS; muziek
20:15Stadsschouwburg Velsen (IJmuiden)Othello
20:15Oude Kerk (H’stede)Floris Kortie & Vera Kooper; Beethoven
20:30Kennemer Theater (Beverwijk)Ali B; cabaret, 20:30 Jodymoon; muziektheater
20:30H’lemse BluesclubDisco Dance Classics @ Circus Hakim
21:00Van BeinumDJs
22:00StielsHPSOT: Captain Felix & Frambozenkwark
22:00BruxellesKolderen
22:00CrackersLive band

WAT IS ER TE DOEN VANDAAG

CALBUTPAARS

UITAGENDA HAARLEM

CALBUTORANJE

UITAGENDA AMSTERDAM

LEES DE UITKRANT ONLINE

UITKRANT OP INSTAGRAM

UITKRANT OP FACEBOOK